Blog Firmy NetCan.pl

Mała tania kserokopiarka o dużych możliwościach.

Każdego dnia widzimy jak miniaturyzacja wchodzi do naszego życia. Miniaturyzacja nie omija też rynku kserokopiarek. Urządzenia drukujące są coraz mniejsze zachowując przy tym możliwości i wydajność znane z większych kserokopiarek. 

Przedstawię Ci dzisiaj jedno z takich urządzeń. To kserokopiarka Canon iR 1133iF. Mała, tania kserokopiarka o dużych możliwościach. Zobaczmy na początek jak wygląda to niewielkie urządzenie.

Canon imageRUNNER 1133iF

 

Musisz przyznać, że jest naprawdę niewielka jak na kserokopiarkę. Zmieści się nawet w bardzo małym biurze, a funkcje które oferuje zaskoczą Cię, jestem o tym przekonany.

 

Zacznę od informacji podstawowych.

Canon iR 1133iF to kserokopiarka czarno biała o formacie druku do A4. I już w tym momencie muszę zaznaczyć, że kserokopiarka objęta jest pięcioletnią gwarancją lub 50.000 kopii w zależności co nastąpi wcześniej. Co niezmiernie ważne w przypadku kopiowania i drukowania iR 1133iF wyposażona jest standardowo w dwustronne drukowanie.

 

To oczywiście nie wszystko. Kserokopiarka obsługuje pamięci przenośne USB. Teraz szybkość drukowania. W przypadku tego niewielkiego urządzenia to aż 33 strony na minutę co naprawdę zapewnia użytkownikom dużą wydajność. Jak by tego było mało, mamy możliwość skalowania drukowanych dokumentów w przedziale od 25% do 400% ustawiany co 1% więc i w tym przypadku możliwości są ogromne.

 

Zobaczmy jak wygląda Canon iR 1133iF na zdjęciach w zbliżeniu.

 

 

Nie będę tutaj przytaczał wszystkich danych technicznych które w każdej chwili możesz sprawdzić na tej stronie http://kserokopiarki-netcan.pl/mono-a4/canon-ir-1133if łącznie z pobraniem specyfikacji technicznej.

 

Wspomnieć jednak muszę, że w przypadku tej kserokopiarki czas oczekiwania na pierwszą kopię to zaledwie osiem sekund. Nie mniej ważna jest pojemność kasety na papier, która w tej kserokopiarce pomieści aż 500 arkuszy, co w niewielkim biurze stanowi znaczny zapas papieru.

Kserokopiarka wyposażona jest też w fax więc nie ma potrzeby inwestowania w oddzielne urządzenie.

 

Cena kserokopiarki Canon iR 1133iF.

 

I tutaj też czeka Cię miłe zaskoczenie ponieważ w firmie Netcan.pl kupisz tę kserokopiarkę w cenie 1799zł netto. Biorąc pod uwagę możliwości kserokopiarki przyznać trzeba, że cena jest naprawdę atrakcyjna, a to nie wszystko, gdyż przy zakupie otrzymasz pakiet promocyjny, w tym bezpłatną instalację i dostawę w Warszawie, przeszkolenie pracowników w obsłudze, instalację oprogramowania na komputerze klienta, wszystkie niezbędne do podłączenia przewody.

Czas realizacji zamówienia to jeden dzień roboczy.