Kserokopiarki czarno-białe A4

Canon iR 1643i

Canon 1643i miniLaserowa kserokopiarka monochromatyczna o rozmiarze kopiowania A4 łącząca w sobie wydajność, funkcjonalność oraz niezawodność. Dodając do tego możliwość logowania i rozliczeń wydruków otrzymujemy urządzenie spełniające wymagania nawet dużych biur.

Canon iR 1435iF

canon ir 1435 001

Canon iR 1435iF zaprojektowany dla małych biur i grup roboczych. Jeśli mają Państwo na uwadze oszczędności na wydrukach to właśnie ta kopiarka sprawdzi się bardzo dobrze. Jest niewielka i funkcjonalna, a przy tym oszczędna co nie jest bez znaczenia. Dodatkowo kserokopiarkę wyposażono w funkcję faksu i wysyłania skanów kolorowych w trybie Push.

Canon iR Advance 400i

Canon iRA 400i

Canon iR Advance 400i został zaprojektowany dla intensywnie pracujących grup roboczych. Kserokopiarki serii Advance pomimo niewielkich rozmiarów są najbardziej zaawansowanymi czarno-białymi urządzeniami formatu A4. Stworzona aby optymalizować obieg pracy, oszczędzać pieniądze i chronić informacje poufne. 

Canon iR 1435i

canon ir 1435 001

Canon iR 1435i zaprojektowany dla małych biur i grup roboczych. Jeśli mają Państwo na uwadze oszczędności na wydrukach to właśnie ta kopiarka sprawdzi się bardzo dobrze. Jest niewielka i funkcjonalna, a przy tym oszczędna co nie jest bez znaczenia. Dodatkowo kserokopiarkę wyposażono w funkcję wysyłania skanów kolorowych w trybie Push.

Canon iR 1435

canon ir 1435 001

Canon iR 1435 zaprojektowany dla małych biur i grup roboczych. Jeśli mają Państwo na uwadze oszczędności na wydrukach to właśnie ta kopiarka sprawdzi się bardzo dobrze. Jest niewielka i funkcjonalna, a przy tym oszczędna co nie jest bez znaczenia.

Canon iR Advance 500i

canon ira 500i

Canon iR Advance 500i został zaprojektowany dla intensywnie pracujących grup roboczych. Kserokopiarki serii Advance pomimo niewielkich rozmiarów są najbardziej zaawansowanymi czarno-białymi urządzeniami formatu A4. Stworzona aby optymalizować obieg pracy, oszczędzać pieniądze i chronić informacje poufne.

Opis zawarty na karcie produktu nie stanowi w rozumieniu prawa oferty handlowej,
jest jedynie treścią informacyjną w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego.
Sprzedający pomimo dołożenia wszelkich starań
nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

Promocja
Canon iRC 3226i