canon ira c355

 

Canon iRA C255i to nowoczesna bogato wyposażona kserokopiarka Canon. Niewielkie rozmiary pozwalają na użytkowanie tej kserokopiarki nawet w niewielkich biurach. Szybkość działania i kopiowania w kolorze oraz bardzo dobry stosunek ceny do jakości i możliwości predysponują tę kserokopiarkę dla małych i średnich firm.

Szybkie drukowanie w kolorze 25str./min

canon ira c355

 

Canon iRA C355i to nowoczesna bogato wyposażona kserokopiarka Canon. Niewielkie rozmiary pozwalają na użytkowanie tej kserokopiarki nawet w niewielkich biurach. Szybkość działania i kopiowania w kolorze oraz bardzo dobry stosunek ceny do jakości i możliwości predysponują tę kserokopiarkę dla małych i średnich firm.

Szybkie drukowanie w kolorze 35str./min

canon ira c355

 

Canon iRA C355iFC to nowoczesna bogato wyposażona kserokopiarka Canon. Niewielkie rozmiary pozwalają na użytkowanie tej kserokopiarki nawet w niewielkich biurach.

Szybkie drukowanie w kolorze 35str./min

Faks w standardzie

canon ira c355p

 

Canon iRA C355P to nowoczesna bogato wyposażona drukarka Canon. Niewielkie rozmiary oraz duży dotykowy ekran pozwalają na wygodne użytkowanie tej drukarki. Bardzo dobry stosunek ceny do jakości.

Szybkie drukowanie w kolorze 35str./min

Canon ir c1225

 

Canon iR C1225 to bogato wyposażone urządzenie wielofunkcyjne. Niewielkie rozmiary pozwalają zastosować tę kserokopiarkę nawet w małym biurze. Dzięki niemu zarządzenie dokumentami w firmie jest zdecydowanie uproszczone.

Canon ir c1225

 

Canon iR C1225iF to bogato wyposażone urządzenie wielofunkcyjne. Niewielkie rozmiary pozwalają zastosować tę kserokopiarkę nawet w małym biurze. Dzięki niemu zarządzenie dokumentami w firmie jest zdecydowanie uproszczone. W standardzie wyposażona w faks.

canon ir c1325

 

Bogato wyposażona kserokopiarka kolorowa formatu A4 Canon iR C1325iF. Łatwa obsługa dzięki intuicyjnemu interfejsowi i dotykowemu wyświetlaczowi. Dwustronne drukowanie w standardzie. a dodatkowo faks.

canon ir c1325

 

Bogato wyposażona kserokopiarka kolorowa formatu A4 Canon iR C1335iF. Łatwa obsługa dzięki intuicyjnemu interfejsowi i dotykowemu wyświetlaczowi. Dwustronne drukowanie w standardzie, a dodatkowo faks przy zachowaniu prędkości drukowania 35 stron na minutę.

canon ir c1325

 

Kserokopiarka kolorowa formatu A4 Canon iR C1335iFC. Łatwa obsługa dzięki intuicyjnemu interfejsowi i dotykowemu wyświetlaczowi. Dwustronne drukowanie w standardzie, faks oraz 2 kasety na papier po 550 arkuszy w każdej.

C350i S EU

Canon iR Advance C250i to pierwsza tak zaawansowana a jednocześnie prosta w obsłudze wielofunkcyjna kolorowa kserokopiarka A4. Kserokopiarki Canon iR Advance C 250i standardowo wyposażone w dwustronny podajnik oryginałów, funkcję send (wysyłania zeskanowanych dokumentów na m.in na: adres e-mail, do folderu w sieci, ftp  ) oraz 1 kasetę na papier. Niewielki rozmiar pozwala zainstalować ją na każdym biurku, z możliwością rozbudowy  do wysokowydajnej, wielofunkcyjnej kserokopiarki wolnostojącej. Tania eksploatacja oraz niezawodność to tylko niektóre charakterystyczne cechy tej kopiarki.  

W NetCan.pl Autoryzowany Partner Canon  udzielamy 6 letniej gwarancji zapewniamy najlepszą cenę zakupu uproszczony wynajem kserokopiarki lub dzierżawę kopiarki. 

Opis zawarty na karcie produktu nie stanowi w rozumieniu prawa oferty handlowej,
jest jedynie treścią informacyjną w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego.
Sprzedający pomimo dołożenia wszelkich starań
nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

CZAT/KONTAKT

NIE ZNALAZŁEŚ
INTERESUJĄCEJ CIĘ INFORMACJI?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

TEL. 22 736-37-27

EMAIL netcan@netcan.pl