Blog Firmy NetCan.pl

Mała tania kserokopiarka o dużych możliwościach.

Każdego dnia widzimy jak miniaturyzacja wchodzi do naszego życia. Miniaturyzacja nie omija też rynku kserokopiarek. Urządzenia drukujące są coraz mniejsze zachowując przy tym możliwości i wydajność znane z większych kserokopiarek. 

Przedstawię Ci dzisiaj jedno z takich urządzeń. To kserokopiarka Canon iR 1133iF. Mała, tania kserokopiarka o dużych możliwościach. Zobaczmy na początek jak wygląda to niewielkie urządzenie.

Canon imageRUNNER 1133iF

Kserokopiarka mono czy kolor?

Kserokopiarka mono czy kolor? Kserokopiarka w firmie jest niezbędna – to już ustaliliśmy. Wiemy, że powinno to być urządzenie, które ułatwi a często nawet umożliwi nam pracę. Wiemy, że oprócz drukowania, ma ono kopiować, skanować, wysyłać pliki na komputer. Wiemy, że ma być formatu A3. A jaką technologię wydruku powinna posiadać nasza przyszła kserokopiarka?

 

Profesjonalny serwis kserokopiarek | Jak wybrać?

Jak wybrać profesjonalny serwis kserokopiarek?

W momencie zakupu kserokopiarki jesteśmy zadowoleni, że nabyliśmy sprzęt, który zdecydowanie ułatwi nam pracę, a nawet ją nam umożliwi. Jednak kserokopiarka tak jak każdy sprzęt się zużywa. Trzeba o nią regularnie dbać, po to aby posłużyła nam jak najdłużej w jak najlepszej kondycji. W tym celu zaleca się co jakiś czas, lub co określoną liczbę kopii (w zależności od modelu kserokopiarki) dokonać jej konserwacji, a więc profesjonalnego przeglądu.

Funkcje kserokopiarki

W jednym z poprzednich artykułów opisałem pokrótce historię powstania kserokopiarki, a co dzisiaj kryje się pod słowem „kserokopiarka”.

Pierwsze analogowe kserokopiarki które zapełniały nasze biura nie były wyposażone w żadne dodatkowe funkcje. Ich główną rolą było wykonanie kopii oryginalnego dokumentu.
Z czasem w naszych biurach pojawiały się nowsze i tańsze w eksploatacji kserokopiarki, czyli laserowe. Jakość ich wydruku i prędkość wykonania kopii były dla większości zaskoczeniem.

Funkcje kserokopiarki

Kserokopiarki, czy to się opłaca ?

Planując zmianę floty urządzeń do przetwarzania obrazu takich tak kserokopiarki, kopiarki, drukarki, skanery czy urządzenia wielofunkcyjne, bardzo często skupiamy się na tym, aby nowe modele miały te same funkcjonalności co poprzednie. I tak szukamy 4 osobnych urządzeń:

  • kserokopiarki, która może nam wydrukować ale i skopiować oryginał.
  • kopiarki, która wykona bardzo tanią kopię.
  • skanera, który w krótkim czasie stworzy nam elektroniczny obraz.
  • urządzenia wielofunkcyjnego, tak żeby każdy mógł wykonać kopie, wydruk. Przecież nie zawsze będziemy biec na koniec korytarza.

 

Historia Kserokopiarki

Czas na powrót do przeszłości… jak właściwie powstała kserokopiarka ?
Witajcie! Bardzo długo zbierałem informację do tak ważnego artykułu, jakim jest historia czegoś z czym mamy do czynienia na co dzień – „kserokopiarka”. Według najnowszych danych, w polskim biurze każdy pracownik wykonuje około 40 kopii i wydruków dziennie. Ktokolwiek z Was, wyobraża sobie dzisiejszą pracę bez kserokopiarki i możliwości wydrukowania dokumentu, wykonania kopii czy szybkiego zeskanowania? Na pewno nie! Kserokopiarka jest dla nas niezbędna.

 

Kserokopiarka z finiszerem

Kserokopiarki Warszawa - gdy cena gra główną rolę

Cena jest jednym z najważniejszych wyznaczników przy zakupie kserokopiarki. Zobacz jak wybrać kserokopiarkę kiedy cena gra główną rolę.

 

Promocja
Canon iRC 3226i