Dzierżawa Wynajem

Dzierżawa / Wynajem Kserokopiarki, Drukarki, Urządzenia…

/ EKSPERCI O NAS

„Innowacyjna usługa, bezpieczeństwo i zadowolenie w trzech prostych krokach ”

kontakt z netcan

Kontakt z NetCan.pl

Wybór urządzenia

Wybór urządzenia

dostawa i instalacja

Szybka dostawa i instalacja

współpraca

Współpraca

wynajem dzierżawa kserokopiarek

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, oferujemy najpopularniejsze formy korzystania z kserokopiarki   / drukarki   / urządzeń drukujących. 

W ostatnich latach najpopularniejszą metodą eksploatacji kserokopiarki jest dzierżawa (wynajem). Forma  ta charakteryzuje się niższymi kosztami stałymi i eksploatacyjnymi, elastycznością ( może być zawierana na różne okresy czasowe) i nie wymaga angażowania środków własnych na zakup kserokopiarki.
Oferujemy również obniżenie kosztów i optymalizację eksploatacji w już posiadanych urządzeniach, w oparciu o umowę serwisowo – materiałową.

Ceny kopii/wydruku zaczynają się już od :

0,025 zł netto czarno-biała*

0,15 zł netto kolorowa*

A Wynajem / Dzierżawa kserokopiarki kolorowej od 100 zł netto

* Stawki kopii/wydruków oraz kwota wynajmu zależna jest m. in. od ilości wykonywanych kopii oraz urządzenia, i ustalana jest indywidualnie tak aby spełniała  Państwa potrzeby. Przykładowa cena dotyczy urządzenia z formatem A3.

 

Dla naszych klientów, jak i również dla firm, które mają w planach wymianę starej kserokopiarki przeprowadzamy BEZPŁATNE audyty druku. 

*Przedstawiamy kilka przykładów skutecznie przeprowadzonych audytów.

1. Klient ( Instytucja Kultury )
Dawniej praca na:
czarno – biała kserokopiarka Canon format A4

W okresie 30 miesięcy instytucja wykonywała średnio 5050 kopii/wydruków miesięcznie korzystając ze standardowej obsługi i serwisu.   Po podpisaniu umowy wynajmu i gwarancji stałej ceny za wydruki/kopię klient zaoszczędził już  w pierwszym roku   876 zł netto oraz dodatkowo zyskał możliwość skanowania i  wysyłania zeskanowanych dokumentów w PDF, JPG i tiff np. na e-mail, do udostępnionego pliku w wewnętrznej sieci.

2. Klient ( Kancelaria Notarialna )
  Dawniej praca na:
czarno – biała kserokopiarka Canon format A3/A4
W okresie 16 miesięcy klient wykonywał średnio 8120 kopii/wydruków miesięcznie oraz korzystał z standardowej eksploatacji urządzenia.
Po objęciu kserokopiarki gwarancją stałej ceny za wydruk/kopię klient oszczędził 1071,84 zł netto w ciągu pierwszego roku.

3. Klient ( Firma Budowlana )
Dawniej praca na:
kolorowa kserokopiarka Canon formatu A3/A4

W okresie 22 miesięcy klient wykonywał średnio 2495 czarno-białych kopii/wydruków oraz 689 kolorowych kopii/wydruków miesięcznie oraz korzystał z standardowej eksploatacji urządzenia
Po podpisaniu wynajmu i gwarancji stałej ceny za wydruki/kopię klient oszczędził 1 233 zł netto rocznie w ciągu ostatnich 2 lat oraz dodatkowo zyskał możliwość skanowania i  wysyłania zeskanowanych dokumentów w PDF, JPG i tiff np. na e-mail, do udostępnionego pliku w wewnętrznej sieci, ponadto sprzedał swoje poprzednie urządzenie uzyskując dodatkowe środki na inne cele.

4.Klient ( Firma Handlowo – Usługowa )
Dawniej praca na 3 urządzeniach:
Czarno – biała kserokopiarka Canon format A4
Czarno – biała kserokopiarka Canon format A3/A4
Kolorowa kserokopiarka Canon format A3/A4
 
W okresie 13 miesięcy klient wykonywał łącznie średnio 9225 czarno – białych kopii/wydruków oraz 3777 kolorowych kopii/wydruków miesięcznie i korzystał ze standardowej eksploatacji urządzenia.
Po krótkim szkoleniu z zakresu obsługi, optymalizacji funkcjonalności i objęciu kserokopiarek gwarancją stałej ceny za wydruk/kopię klient oszczędził łącznie 2258 zł netto rocznie. 

* Nazwy firm oraz modele urządzeń udostępniamy na życzenie. 


Dzięki tej formie eksploatacji kserokopiarki w bardzo łatwy i przejrzysty sposób można zaplanować i obniżyć budżet na wydruki, kopie, faxy i skany w firmie. Stale niskie ceny i jasno określone warunki ubezpieczają Państwa przed niespodziewanie drogimi naprawami i wydatkami na eksploatacje urządzenia. W rozwiązaniu serwisowo – materiałowym, bezpłatny system e-Maintenance umożliwia raportowanie o potrzebach bezpośrednio do serwisu, wykluczając przestoje w pracy i ogranicza do minimum czas potrzebny na serwis i dostawę brakujących materiałów, niezbędnych do prawidłowej pracy – praktycznie zapewnia ciągłą gotowość kserokopiarki.

 

Bardzo dynamiczny rozwój technologii oraz innowacji w sektorach kopiowania, drukowania i skanowania nie pozwala zwykle na zapewnienie najnowszych rozwiązań w naszych biurach. Dzięki dzierżawie kserokopiarki, wymiana urządzenia może nastąpić w każdej chwili. Takie opcje jak drukowanie z chmury, pełna kontrola użytkowników, wysyłanie skanów na e-mail, drukowanie/skanowanie na USB mogą być wykorzystane w Twoim biurze już dziś !

 

Pod wynajem kserokopiarki przeznaczone są urządzenia z każdego segmentu, od małych na biurkowych po wysokowydajne produkcyjne. Znajdziemy w niej przede wszystkim nowoczesne i oszczędne systemy personalizacji i kontroli dostępu, obiegu dokumentów w kolorze oraz czerni i bieli, we wszystkich formatach (najpopularniejsze: A5, A4, A3) umożliwiających kserowanie, kopiowanie, drukowanie, skanowanie, wysyłanie i faxowanie.

 

Koszty związane z wynajmem kserokopiarki ii pracą urządzeń, ustalane są indywidualne i zależą od aktualnych potrzeb. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala dobrać urządzenia tak, aby optymalnie zapewniały komfort i bezpieczeństwo wykonywanych dokumentów, a ich najwyższa jakość sama zaświadczy przed Państwa klientami i przyniesie dodatkowe korzyści.

 

Status Autoryzowanego Dealera  Canon i Konica Minolta pozwala nam na obiektywny dobór urządzeń którymi będziecie Państwo zachwyceni !

 

Promocja
Canon iRC 3226i