Netcan.pl o Firmie

Witamy w serwisie internetowym firmy NetCan.pl

Autoryzowanego Partnera Canon i Konica Minolta

Od 1999 roku pod nazwą Canion Serwis Biurowy, a od lutego 2008 pod nazwą Kserokopiarki NetCan.pl specjalizujemy się w sprzedaży i serwisie urządzeń biurowych. W dowód uznania naszych osiągnięć błyskawicznie uzyskaliśmy Autoryzację firmy Canon oraz  Autoryzację firmy Konica Minolta w zakresie serwisu oraz sprzedaży urządzeń biurowych. Produkty, zakres usług i cała nasza działalność mają na celu szybkie i efektywne zaspokojenie potrzeb Naszych klientów. Dlatego też są one zgodne z najnowszymi osiągnięciami techniki i sprawdzonymi już rozwiązaniami.

U podstaw naszej działalności znajdują się najwyższej jakości produkty takich marek jak: Canon, Konica Minolta, Hewlett Packard, Panasonic oraz wiele innych. W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia z zakresu automatyki biurowej: kserokopiarki, kopiarki, urządzenia wielofunkcyjne, drukarki, faxy, plotery, skanery, urządzenia do oprawy i niszczenia dokumentów oraz całą gamę innych niezbędnych urządzeń w biurze XXI wieku.

Naszym Partnerom Biznesowym zapewniamy: nowoczesne i oszczędne rozwiązania obiegu dokumentów, utrzymanie sprawności urządzeń, szybką dostawę oryginalnych i materiałów eksploatacyjnych z dożywotnią gwarancją, indywidualne podeście do każdego.

Posiadając ponad 15 letnie doświadczenie, staramy się sprostać potrzebom Naszych klientów, stale podnosząc jakość usług, uwzględniając rozwijające się trendy rynkowe.

Gorąco zachęcamy do odwiedzania naszego serwisu internetowego i skorzystania z naszej oferty w nadziei na długą i owocną współpracę.