canon ir 1435 001

Canon iR 1435i zaprojektowany dla małych biur i grup roboczych. Jeśli mają Państwo na uwadze oszczędności na wydrukach to właśnie ta kopiarka sprawdzi się bardzo dobrze. Jest niewielka i funkcjonalna, a przy tym oszczędna co nie jest bez znaczenia. Dodatkowo kserokopiarkę wyposażono w funkcję wysyłania skanów kolorowych w trybie Push.

canon ir 1435 001

Canon iR 1435iF zaprojektowany dla małych biur i grup roboczych. Jeśli mają Państwo na uwadze oszczędności na wydrukach to właśnie ta kopiarka sprawdzi się bardzo dobrze. Jest niewielka i funkcjonalna, a przy tym oszczędna co nie jest bez znaczenia. Dodatkowo kserokopiarkę wyposażono w funkcję faksu i wysyłania skanów kolorowych w trybie Push.

canon ir 1435 001

Canon iR 1435 zaprojektowany dla małych biur i grup roboczych. Jeśli mają Państwo na uwadze oszczędności na wydrukach to właśnie ta kopiarka sprawdzi się bardzo dobrze. Jest niewielka i funkcjonalna, a przy tym oszczędna co nie jest bez znaczenia.

Canon ir 1133iF

Canon iR 1133iF to czarno-biała kserokopiarka z drukarką sieciową, kolorowym skanerem, oraz duplexem formatu A4. Duża kaseta o pojemności 500 arkuszy, automatyczny dwustronny podajnik dokumentów DADF, fax, prędkość 33 kopie na minutę, 5 - wierszowy wyświetlacz, a wszystko po to aby przyśpieszyć i ułatwić pracę w Twoim biurze. Kserokopiarki przeznaczone dla małej grupy roboczej.

PROMOCJA: cena 1 799 zł netto 

Canon iRA 400i

Canon iR Advance 400i został zaprojektowany dla intensywnie pracujących grup roboczych. Kserokopiarki serii Advance pomimo niewielkich rozmiarów są najbardziej zaawansowanymi czarno-białymi urządzeniami formatu A4. Stworzona aby optymalizować obieg pracy, oszczędzać pieniądze i chronić informacje poufne. 

canon ira 500i

Canon iR Advance 500i został zaprojektowany dla intensywnie pracujących grup roboczych. Kserokopiarki serii Advance pomimo niewielkich rozmiarów są najbardziej zaawansowanymi czarno-białymi urządzeniami formatu A4. Stworzona aby optymalizować obieg pracy, oszczędzać pieniądze i chronić informacje poufne.

Opis zawarty na karcie produktu nie stanowi w rozumieniu prawa oferty handlowej,
jest jedynie treścią informacyjną w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego.
Sprzedający pomimo dołożenia wszelkich starań
nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

CZAT/KONTAKT

NIE ZNALAZŁEŚ
INTERESUJĄCEJ CIĘ INFORMACJI?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

TEL. 22 736-37-27

EMAIL netcan@netcan.pl